O společnosti

Ve společnosti UNIXDERMA s.r.o. se od roku 2009 zabýváme výrobou a prodejem profesionální lékárenské kosmetiky a zdravotnických prostředků.

Základním jmenovatelem firemní strategie je důraz na vysokou kvalitu a účinnost všech produktů. Značnou pozornost přitom věnujeme vývoji a inovačním programům.

Předností všech našich produktů je pečlivý výběr nejvhodnějších ingrediencí a důsledná kontrola všech výrobních procesů tak, aby naši zákazníci vždy obdrželi produkt, který budou rádi každý den používat.

Mezi nejoblíbenější produkty patři:
hydratační krém na ruce a nehty, chladivý balzám a krém na nohy, ošetřující krém na ekzémy a opruzeniny, inkontinentní kosmetika (čistící pěna na proleženiny), panthenol (protizánětlivý a regenerační) nebo tělové mléko a pleťový krém na suchou pleť.

 

ETICKÝ KODEX

 

Obchodní společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeného u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 7953 ze dne 20.4.1995.


Slovo dermatologa

Dermatologii a kosmetologii se věnuji více než třicet let. Specializuji se především na oblast dermatologické alergologie a kožních chorob z povolání. Sama jsem v dětství trpěla atopickým ekzémem a právě proto byla pro mě dermatologie jasnou volbou. Z praxe, ale také z vlastní zkušenosti moc dobře vím, jak je důležité pravidelné ošetřování kůže kvalitními přípravky, které nedráždí a zlepšují kvalitu kožní bariéry.

Oceňuji, že existují na trhu přípravky značky UNIXDERMA, které se rychle zařadily k absolutní špičce mezi produkty určené k preventivní péči. Jejich posláním je profesionální péče o zdravou, ale namáhanou pokožku.

Společnost od samého začátku usiluje o maximální uspokojení požadavků a vysokých nároků svých klientů, mezi které se řadí nemocniční zařízení, domovy pro seniory, ale i běžní uživatelé. Zejména u osob s tendencí k přesušení kůže je pravidelné ošetřování dobře tolerovanými přípravky nezbytně nutné pro zachování všech ochranných funkcí pokožky.

Velmi kladně hodnotím trvalé úsilí společnosti o minimalizaci jakýchkoliv nežádoucích účinků u svých výrobků a také snahu o neustálý technický vývoj nejen v oblasti ošetřující kosmetiky určené k péči o ležící pacienty.

Jelikož mezi přední odběratele patří zdravotnická zařízení, vyvinula společnost UNIXDERMA přípravky, které se díky originálnímu složení staly nesporným přínosem v péči o chronicky zatěžovanou pokožku a do budoucna poslouží jako základ pro vývoj kosmetických prostředků na stejně vysoké úrovni.

Modernizace receptur a vývojové úpravy jsou trvalou součástí výrobní praxe této společnosti. I proto mohu výrobky společnosti UNIXDERMA vřele doporučit. Věřím, že přípravky UNIXDERMA přispějí ke každodenní prevenci v péči o Vaši citlivou a namáhanou pokožku, která si profesionální péči bezesporu zaslouží.


MUDr. Andrea Vocilková