Moravské finále MISSIS 2013

UNIDERMA se představila jako jeden z hlavních sponzorů moravského finále soutěže o nejsympatičtější maminku s dítětem Missis 2013.

Vítězkou se stala Andrea Pončová a její dvanáctiletý syn Ondřej z Karviné.

Soutěž se konala 17.11.2012, v sobotní podvečer v kongresovém sále ostravského hotelu Imperial a šlo už o 20. ročník originálního klání. Zábavný pořad se silně charitativním podtextem tentokrát doprovázela řada jedinečností. Během večera například obecenstvo tleskalo nejen dvanácti soutěžícím dvojicím, ale také českým tenistům, o jejichž klání moderátoři Miloš Skácel a David Petřík průběžně informovali.

Z darů účastníků se na dětské domovy a diecézní charitu vybralo 140 716 korun, přičemž výraznou sumu v této částce tvořilo 79 000 korun, za kterou vydražil místopředseda představenstva společnosti IBO Invest Jiří Kubelka repliku korunky vítězky. Uvedená částka je podle organizátorů vzhledem k tomu, že šlo o semifinálové kolo, i vzhledem k situaci, kdy se jen stěží hledají peníze na dobročinnost, vysoká. Celkem se za dvacet let konání soutěže předalo přes 7 miliónů korun.

Finále Missis 2013 se odehraje v Mariánských Lázních. Patronkou této akce je místopředsedkyně vlády ČR Karolína Peake.

 

 

Zvětšit